Nekadašnji igrač gradačačke Zvijezde, Slobode, Zrinjskog i Slavije, Ilija Prodanović, 1. jula otputovat će u Azerbejdžan gdje će potpisati ugovor sa tamošnjim prvologašem Mughanom.
Tako će narednu sezonu nastupati za azerbejdžanskog prvoligaša Mughan Salyan sa kojim je dogovorio jednogodišnju saradnju. Prodanović u Mughan odlazi na poziv bh. stručnjaka Almira Hurtića koji veoma uspješno vodi ovu ekipu.
Važno je napomenuti da će Prodanović biti četvrti bh. fudbaler u Mughanu s obzirom da u njihovim redovima od ranije nastupaju Ekrem Hodžić, Amer Jugo i Miloš Zečević.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije