Reprezentativac Brazila Felipe Melo uganuo je nogu tokom dvoboja posljednjeg kola grupe G SP-a u Južnoj Africi, protiv Portugala.
Zbog povrede je vezni fudbaler torinskog Juventusa morao napustiti igru već u 44. minuti.
"Njegov je nastup u dvoboju osmine finala sljedećeg ponedjeljka pod znakom pitanja. Nažalost, u ovom trenutku nema puno vremena za oporavak", izjavio je doktor brazilske reprezentacije Jose Luiz Runco.
Istu je priliku Runco iskoristio da će zato za prvi dvoboj Brazilaca u nokaut-fazi spreman biti svakako Elano, koji je također povrijedio gležanj u dvoboju drugog kola, protiv Obale Slonovače.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
FIBA mu dala novi nadimak
Ma, kakav Nikola Jokić: Stigao je Daddy Sengun!
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo