Iskusni krilni centar

Taj Gibson ponovo potpisuje za Knickse

Taj Gibson, 35-godišnji košarkaš, igrao je za Knickse 2019. godine, a sada će opet postati član tima iz New Yorka.

On je u dresu Knicksa bilježio prosječno 6,1 poen po utakmici i 4,3 skokova, a na parketu je otprilike provodio po 16 minuta.

Sada će ga Knicksi potpisati kao slobodnog košarkaša i sasvim sigurno će dobijati određenu minutažu i priliku da svojim iskustvom pomaže u razvoju mlađih igrača, ali i da doprinese boljim rezultatima.

Kako bi osigurali sredstva za ugovor Gibsonu, Knciksi su se odrekli Omariaj Spellmana.

Ovaj tim je sjajno otvorio sezonu i ima omjer 5-3, a na prethodna tri meča je upisao pobjede, pobijedivši i jaki Utah Jazz protekle večeri.