Nevjerovatna situacija
Nekom sreća, nekom tuga: Utakmicu na Svjetskom prvenstvu u Egiptu odlučio - VAR!
Najuzbudljiviji meč nedjeljnog programa Svjetskog prvenstva u rukometu u okviru grupe B odigrali su Tunis i Brazil.
Konačan rezultat glasio je 32:32, a posljednji minut je bio toliko uzbudljiv da je utakmicu odlučila VAR tehnologija.
Brazil je uspio izjednačiti pet sekundi prije kraja, uslijedio je brzi centar Tunižana i rekate Ben Abdallaha koja je pogodila prečku i odbila se o pod.
Tunižani su smatrali da je gol, a Brazilci su slavili remi. Onda su sudije odlučile da pogledaju snimak gola i ustanovljeno je da lopta ipak nije prešla liniju pa je konačan rezultat bio 32:32.
Ovaj remi na kraju znači da Brazilci vrlo vjerovatno idu u drugi krug jer će Tunis u posljednjem kolu morati pobijediti Španiju što će biti izuzetno teško.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?