Zrinjski izgubio od Junaka
Jakirović: Najmanje što mi je važno je rezultat pripremne utakmice
Zrinjski je pripreme nastavio porazom od Junaka iz Sinja koji je ostvario pobjedu s 1:2.
U izjavi poslije utakmice Sergej Jakirović je kazao kako mu je u pripremnim utakmicama najmanje važan rezultat.
"Najmanje što mi je važno je rezultat pripremne utakmice. Vidi se da smo teški, da smo bili tri dana u blatu, ali to je ništa kako ćemo biti teški sljedeći tjedan. Tada je vrhunac umora."
"Glava hoće, noge neće, ali ne radimo dramu od ničega. Imali smo četiri stopostone šanse u prvom poluvremenu. Kada dođe svježina, doći će i to. Više mi je važno da je brži protok lopte, jer ćemo igrati protiv boljih protivnika od Junaka."
"Umor je, ali to nije opravdanje i to će morati puno bolje", završio je Jakirović.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na susretu kvalifikacija za Konferencijsku ligu
Srbi su čekali i dočekali, Kosovo završilo na stubu srama: "Neka cijela Evropa zna da smo..."
Može Hajduku donijeti ogroman novac
Na Poljudu nisu ni svjesni kakvu "zlatnu koku" su dobili: "Došao je avionom iz Zagreba u Split"
Pokušao se sudržati, ali...
U Srbiji bijesni kada su čuli reakciju hrvatskog komentatora na gol Zvezde, jednostavno nije izdržao
Zvuči besmisleno, ali nekad može i spasiti život