Tri gola i asistencija veznjaka Plavih

Razigrani Štilić u prvom poluvremenu napunio mrežu Ljubuškog

FK Željezničar nakon prvih 45 minuta igre vodi sa 4:1 u prijateljskom meču protiv Ljubuškog.

Od samog početka su oba tima krenula veoma ofanzivno, a to je na kraju donijelo čak pet pogodaka u prvom poluvremenu.

Semir Štilić je posebno raspoložen za igru. Veznjak Plavih sa Grbavice je zabio tri gola i upisao je asistenciju za četvrti pogodak svog tima.

Štilić je pogodio za 1:0 u drugoj minuti. Rutinski je zabio nakon ubačaja Subašića, da bi se domaći zatim vratili i zabili su gol za 1:1.

Zatim ponovo na scenu stupa Štilić. Igrala se 18. minuta kada je na fantastičan način proigrao Subašića koji zabija za 2:1.

Potom je Štilić zabijao u 21. i 28. minuti meča za uvjerljivu prednost Plavih od 4:1.