Objava na Twitteru
Suso je javno ismijao igrača Barcelone, poručio mu je da je plačljivko!
Polemike ne mogu izostati nakon nijedne važne utakmice u Španiji, tako je bilo i poslije meča Kupa Kralja između Seville i Barcelone.
Ronald Koeman i neki od igrača kao što su Frenkie de Jong i Pedri su poručili da je Suso napravio prekršaj za penald nad Jorijem Albom u drugom dijelu.
"Mislim da je bio penal. Ne znam da li počinje da vuče Albu unutra ili van. Ali zbog toga postoji VAR", rekao ja Pedri.
Suso je njegovu izjavu citirao na Twitteru uz nekoliko emoticona koja plaču čime je jasno poručio Pedriju da ga smatra plačljivkom.
Inače, Sevilla je meč dobila s 2:0 i ima veliku prednost da izbori finale Kupa Kralja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Na sceni je dugo vremena