U Beogradu je danas, u organizaciji Srbijanskog atletskog saveza održan 6. Serbian Open Indoor Meeting, atletski miting za seniore.
Na ovom takmičenju, u disciplini bacanje kugle, učestvovao je naš atletičar Mesud Pezer.
Pezer je kuglu danas bacio na udaljenost od 20,78 m i s ovim reziltatom osvojio drugo mjesto na ovom turniru.
"Današnji reultat mi je najbolji u ovoj sezoni, što mi daje dodatni motiv da već na narednom takmičenju bacam preko 21 metra", rekao je bh. atletičar.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nije se dugo čekalo na reakciju