Eventualnim prelaskom Cesc Fabregasa u Barcelonu, očigledno je da bi u veznom redu Arsenala nastala praznina. Arsene Wenger istu, navodno, želi popuniti angažovanjem njemačkog reprezentativca Mesuta Oezila.
Naime, Arsene Wenger Nijemca turskih korijena prati već duže vrijeme, a sada je francuski stručnjak za Oezila spreman ponuditi 20 miliona eura.
Oezilu je ostalo još godinu dana ugovora s Werderom, a Daily Mail navodi kako je i sam igrač prije odlaska na Svjetsko prvenstvo u Južnu Afriku izrazio želju da zaigra u engleskoj Premier ligi, tvrdeći da se "radi o najboljoj ligi na svijetu".
Ovaj 21-godišnji playmaker zna da bi utrostručio primanja odlaskom na Emirates. Trenutna primanja su mu oko 20 hiljada funti sedmično.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Emin Sefershaev morao kući