„El Mundo Deportivo“, „Marca“, ACB... prenijeli su informaciju o povratku Juan Carlosa Navarra u Barcelonu. Čini se kao su čelnici katalonskog kluba odlučili odriješiti kesu kako bio idola navijača vratili u ekipu koja se ove godine ne može pohvaliti dobrim rezultatima.
Iako se u javnost nisu iznijele konkretne brojke čini se da je cifra koju bi španski bek zaradio nezasmisliva.
Navarro nije dugo želio boraviti u NBA. Mada je u prvoj sezoni izabran na Rookie All-stars, te umalo srušio rekord po broju trica u prvoj sezoni kazao je kako bi se rado vratio u domovinu.
Memphis Grizzliesi su tako ostali bez igrača koji je prema „Marci“ pristao na petogodišnji ugovor.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Kakve riječi teniske ikone