Nekoliko promjena
Amar Osim napravio određene promjene u sastavu za meč s Olimpikom
U jednom od posljednjih mečeva 22. kola Premijer lige BiH od 17 sati sastaju se Željezničar i Olimpik.
Željezničar je loše otvorio drugi dio sezone i pod imperativom je pobjede, a Olimpik na krilima dobrih rezultata u prva dva kola, želi da napravi iznenađenje na Grbavici.
Slavko Petrović protiv Amara Osima po ko zna koji put. Objavljen je i sastav domaćeg tima, čekamo zvanično i sastav gostiju s Otoke.
Željezničar: Fejzić, Stevanović, Kosorić, Ikić, Šehić, Čeliković, Alispahić, Mujezinović, Bekrić, Štilić, Juričić.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade