NSBiH odlučio
Smijenjen komitet za sudije i suđenje
Komitet za hitnost Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH donio je odluku da se smijeni Komitet za sudije i suđenje.
Na sastanku održanom danas odlučeno je da se Komitet smijeni i to je konačna odluka, a zanimljivo je da je novi predsjednik Saveza, Vico Zeljković, par mjeseci prije dolaska na čelo Saveza u jednom medijskom istupu najavio smjenu Komiteta za sudije.
Novi članovi Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH, bit će imenovani na redovnoj sjednici Izvršnog odbora NS/FS BiH koja će se održati 27. marta 2021.
Komitet za sudije i suđenje su činili: Ibrahim Hasanbegović, Muamer Bureković, Ognjen Valjić, Dragan Banjac, Miro Hrkač i Hrvoje Turudić.
Promo
Ekološka akcija u saradnji poslovnog sektora i ronilaca
Čiste rijeke - zdrava budućnost: Uposlenici Raiffeisen banke i ronioci KVS SCUBA čistili Vrelo Bosne
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo šta znači njegov natpis
Bajraktarević poslao poruku nakon sinoćnje utakmice
Nakon utakmica odigranih sinoć i jutros
Evo kako izgleda poredak trećeplasiranih reprezentacija i kakve su šanse BiH za prolaz dalje!
Da čovjek ne povjeruje
Raspad reprezentacije usred SP: Političari biraju tim, igrači u suzama u 'ratu bez oružja'
Sigurno će biti pod lupom
Na pomolu skandal na Mundijalu: Bruji se o namještenoj utakmici koja u rukama ima i sudbinu BiH
Kalkulacije na Mundijalu