Gonzalez objavio spisak
Kostarika u Zenici bez najveće zvijezde jer mu je zabranjen dolazak u BiH
Selektor reprezentacije Kostarike Ronald Gonzalez odabrao je 23 fudbalera za utakmicu protiv Bosne i Hercegovine koja se igra u subotu 27. marta u Zenici.
Gonzalez u BiH stiže oslabljen. Jonathan Moya iz korejskog Anyanga nije mogao doći zbog koronavirusa, a povrijeđeni su Giancarlo Gonzalez (LA Galaxy) i Oscar Duarte (Levante).
U meču protiv BiH u Zenici na golu neće biti najveća zvijezda, golman PSG-a Keylor Navas, koji po pravilima Ligue 1 ne može ići u zemlje van Evropske Unije. On će odigrati samo meč protiv Meksika.
"Pred nama su dvije jako teške utakmice. Imamo problema sa povredama, neki ne mogu doći, ali imamo dovoljno kvalitetnih igrača", rekao je Gonzalez.
Kostarikanci u Evropu stižu u nedjelju, a pored meča sa BiH odigrat će susret i protiv Meksika.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Pred okršaj s BiH stvari ne izgledaju dobro
Eksplozija u Poljskoj, kapiten Ponitka progovorio: "Ovako više ne može!"
Ne žele ga gledati u Kataru