Josip Ivančić zadovoljan trijumfom
Junak Plemića protiv Slobode sasvim skroman: Nebitno je ko zabija, samo neka se pobjeđuje
Josip Ivančić junak je pobjede Zrinjskog protiv Slobode.
Napadač Plemića je ušao na poluvremenu pri rezultatu 0:1 za goste, a zatim je zabio dva gola i asistirao je za trijumf od 3:1.
Nakon utakmice Ivančić je za SportSport.ba rekao svoje utiske o večerašnjem meču. Dugo je klub čekao na njegove golove.
"Vjerujte, ja sam još duže čekao", započeo je razgovor uz osmijeh Josip Ivančić i nastavio je:
"Prije svega mi je drago što smo pobijedili, bez obzira ko zabija. Bitno je samo da pokušamo u svakoj tekmi uzeti tri boda ako je moguće. Zbog toga sam najviše sretan".
Zadovoljan je formom u kojoj se nalazi.
"Dok sam živ i zdrav zadovoljan sam. Forma uvijek varira, malo si gore, malo si dolje. Bitno je da kao kolektiv dobro izgledamo".
O rasporedu utakmica u ostatku sezone je rekao:
"Raspored može biti varljiv. Nekad misliš da ćeš pobijediti, pa izgubiš, može biti obrnuto. Svaka tekma će biti teška, gdje god se igrala. Gurat ćemo, pa kako bude".
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Onda je shvatila da nije realno