Sada je 1:1 u Banjaluci

Široki Brijeg izjednačio protiv Borca

Endin Čaušević

Borac i Široki Brijeg igraju trenutno u Banjaluci meč 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Banjalučki klub bolje je otvorio večerašnju utakmicu i stvorio je nekoliko dobrih prilika.

Najbolju šansu u 26. minuti imao je Subić. Ziljkić je proigrao Subića na fenomenalan način, a ovaj loptu šalje visoko preko gola umjesto u gol.

Međutim, samo nekoliko minuta kasnije Borac je uspio da dođe do prednosti protiv Širokog.

Stanić je u kaznenom prostoru srušio Vojnovića, a sudija je pokazao na biljelu tačku.

Odgovornost je preuzeo Stojan Vranješ koji je uspio da zatrese mrežu gostiju za 1:0 i veliko slavlje igrača Borca.

Borac je početkom drugog poluvremena propustio nekoliko dobrih prilika preko Vranješa i Ziljkića što im se osvetilo.

U 74. minuti utakmice Široki Brijeg je uspio da izjednači na Gradskom stadionu u Banjaluci.

Strijelac je bio S. Jurić koji je pogodio nakon asistencije Vukoje poslije kornera. Sigurno je da nas sada do kraja utakmice očekuje odličan meč.