Došli da podrže naše odbojkašice
BH Fanaticosi napravili spektakl u Areni tokom intoniranja himne BiH
Ženska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je po prvi put u historiji osigurala plasman na Evropskom prvenstvu.
Bh. odbojkašice su sinoć u zeničkoj Areni pobijedile Latviju i osigurali plasman na veliko takmičenje što su znale proslaviti nakon utakmice.
Naša reprezentacija trenutno igra u Areni protiv Slovenije, ali ovaj meč nema neki veliki značaj za naš tim.
Nakon plasmana na EP publika u Zenici je u popriličnom broju stigla u Arenu kako bi podržala naše odbojkašice.
Na tribinama se nalaze i BH Fanaticosi koji su napravili fantastičnu atmosferu tokom intoniranja himne.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija nakon utakmice u San Marinu
Barbarezu su pojedini igrači izmamili osmijeh na lice: "Neke stvari moramo ranije raditi"
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Mora se to promijeniti