Željezničar vodi sa 2:0

Golčina Gasala na Grbavici protiv Krupe

Endin Čaušević

Željezničar i Krupa igraju trenutno na Grbavici utakmicu 33. kola Premijer lige BiH.

Plavi su odlično otvorili utakmicu i do prednosti su stigli već u petoj minuti kada je gol za 1:0 postigao Luka Juričić.

Željezničar je bio bolji i u nastavku meča, a domaći su prednost udvostručili u 27. minuti.

U centru pažnje našao se mladi Gasal koji je s nekih 20-tak metara postigao fantastičan gol iz slobodnog udarca za 2:0.

Željezničar vodi sa 2:0 i blizu je prekida očajne serije jer su bez pobjede još od decembra prošle godine.