Englezi čekaju trofej
Nezapamćene scene na Wembleyju: 250.000 navijača čeka finale, 1000 ih ušlo bez ulaznica
Engleska i Italija večeras će na Wembleyju odlučiti o novom prvaku Evrope.
Čuveni londonski stadion krcat je navijačima kojih ima više 60.000, a dobar dio njih je uspio ući i bez ulaznice.
Engleski mediji navode da je oko 1000 navijača uspjelo da se probije kroz osiguranje i da uđe na tribine gdje je već prava fešta.
Englezi su uvjereni da će 'trofej stići kući'. Sa tribina se već čuje pjesma 'Sweet Caroline' koja je postala himna na ovom Euru.
Također, navodi se da je u i oko stadiona Wembleyj oko 250.000 navijača koji nestrpljivo čekaju ovu utakmicu.
Engleska nikad nije osvojila naslov prvaka Evrope, a vidjet ćemo hoće li im to večeras poći za rukom.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Simanić se osjeća izdanim