U finalu bolji od Klisa

Fudbaleri Igmana osvojili turnir u Buturović Polju

Haris Zilić

Fudbaleri Igmana iz Konjica osvojili su Memorijalni turnir "Seid Padalović" u Buturović Polju.

Igman je u finalu sa 1:3 savladao domaćina turnira ekipu Klisa.

Poveo je tim iz Konjica u 33. minuti golom Bešagića sa 0:1. na 0:2 povisio je Ljuca u 75. minuti, a prethodno je u 60. minuti Ćeman odbranio penal domaćim igračima.

Treći gol za Igman režirao je Graho u 78. minuti, koji je prelijepim udarcem pogodio mrežu Klisa.

Konačnih 1:3 postavio je Kudra u 88 .mniuti utakmice, to je bio i počasni pogodak Klišana.

U utakmici za treće mjesto Unis iz Vogošće je sa 2:1 savladao Famos iz Hrasnice.