Dudić sve ovo jednostavno nije mogao gledati

Velež razbijen

Potop Rođenih na Grbavici

Potop Veleža na Grbavici.

Velež je na poluvremenu od Elfsborga gubio s 2:0, u nastavku krenuo na sve ili ništa i brzo doživio novi šok. Elfsborg je stigao do trećeg gola i vjerovatno riješio sve dileme oko pobjednika.

Okkels koristi još jednu veliku grešku Tarika Isića i postiže gol za 3:0.

Košmar za Isića tu nije završio. Samo tri minute kasnije skrivio je penal i dobio žuti karton, a Šveđani došli do četvrtog gola i već slave duele s Feyenoordom u play-offu.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

Bogdanović je odbranio penal, ali je na tu loptu natrčao Frick i pogodio mrežu Veleža.

Tarik Isić je praktično kriv za sve golove Veleža i prosto je nevjerovatno kako je lošu noć ovaj dečko imao na Grbavici...