Postoji mogućnost posudbe
Stjepanović bez minutaže na Grbavici, kakvu će odluku donijeti?
Redove FK Željezničar ovog ljeta pojačao je između ostalih Ognjen Stjepanović.
Stjepanović je stigao iz Zvijezde 09 gdje je imao kvalitetnu sezonu, no za sada se na Grbavici nije naigrao.
U sedam kola nije upisao minutažu, što je pomalo i čudno, s obzirom da Plavi i ne raspolažu sa baš kvalitetnim igračkom kadrom. Našao se na klupi tek u duelu sa Radnikom u Bijeljini, no ni tada nije dobio šansu.
Stjepanović nije ni otputovao sa ekipom na mini pripreme u Srbiju, pa postoji mogućnost da ga ove polusezone nećemo vidjeti u Željinom dresu.
Navodno, 23-godišnji krilni nogometaš bi mogao na posudbu kako ne bi 'izgubio' polusezonu.
Ugovor sa Željezničarom potpisao je na jednu godinu uz opcija produženja na još godinu dana.
Podsjetimo, Željezničar je jučer u Srbiji poražen od niželigaša FK Takovo 3:0, dok će za vikend odmjeriti snage sa Radničkim iz Kragujevca.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zvuči besmisleno, ali nekad može i spasiti život
Zna da mu režim neće ništa: Čim je došao u Srbiju Arnautović jednim potezom pokazao loš primjer
Pojačanja još pristižu
Dinamo će biti NATO - Na aerodromu Boban izgrlio čovjeka koji je rušio Barcu i Atletico
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Ne biraju se sredstva
Na obali Drine teška bruka srpskog fudbala u režiji Aleksandra Vučića: Ovo su tri žrtve!
Navijači u službi politike