Dobili što su tražili

Vjerovali ili ne, ali veliki Real je protiv malog Sheriffa molio za VAR i na kraju izmolio!

Admin Čaušević

Real Madrid je uoči utakmice slovio za apsolutnog favorita u duelu protiv Sheriffa iz Tiraspolla.

Gosti iz Moldavije su šokirali Kraljeve u 25. minuti kada je poslije lijepe akcije glavom pogodio Jakhsibaev, te se na odmor otišlo pri rezultatu 0:1.

Na startu drugog dijela favorizovani domaćini su uspjeli nekako doći do izjednačenja i to zahvaljujući VAR tehnologiji.

Real je u razmaku od nekoliko minuta tražio penal, dva puta su tražili domaći penal. U prvom navratu u 61. minuti sudija Lawrence nije pokazao na bijelu tačku, ali jeste dvije minute kasnije.

Vinicius je pao u kaznenom prostoru, sudija je pregledao snimak te pokazao na bijelu tačku i u nevjerici ostavio igrače Sheriffa.

Loptu na bijelu tačku je stavio Karim Benzema i bez problema pogodio za izjednačenje rezultata. Penal pogledajte ovdje.