Brazilski playmaker i član madridskog Reala, Kaka, otputovao je iz Los Angelesa u Belgiju kako bi operisao koljeno lijeve noge, navodi španjolski sportski lis AS.
Brazilski reprezentativac, inače kritikovan zbog loše forme u posljednje vrijeme, povrijedio se na jednom od Realovih treninga, a nakon dodatnih testova ustanovljeno je kako se radi o meniskusu.
Klupski doktor Carlos Diez se sastao sa trenerom Jose Mourinhom, te mu objasnio kako Kaka mora "pod nož", kako bi se spriječile daljne eventualne komplikacije.
Ako se ovaj problem pravilno ne riješi, Kaka bi mogao odustovati i dva mjeseca van terena, no budu li oštećeni ligamenti, morao bi pauzirati i puno više.
Povredu slične prirode nedavno je zaradio i Niozemac Arjen Robben.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Čeka nas dosta uzbuđenja