Izjednačenje u Bologni

Ibrahimović je zatresao mrežu, ali pogrešnu: Bologna s igračem manje dala dva gola Milanu!

Zlatan Ibrahimović postigao je autogol i vratio Bolognu u život, a ubrzo je domaćin došao i do 2:2.

Milan je na poluvrijeme otišao sa sigurnih 2:0, ali je u nastavku veoma brzo Bologna došla do gola iako ima igrača manje, da bi ubzro u potpunosti šokirala Rossonere.

Nakon što je Barrow izveo korner u 49. minuti, Ibrahimović je glavom loptu poslao u vlastitu mrežu. Samo tri minute kasnije Barrow je uspio da postigne pogodak i da izjednači rezultat.

Podsjećamo da su u prvom dijelu Leao i Calabria bili strijelci za goste, te da je Krunić iznudio isključenje.

Gol za 2:1 pogledajte OVDJE.