Premijer liga

Na Tušnju pala tri gola za pola sata uz promašen penal

Sjajan meč za sada igraju Tuzla City i Leotar.

Petnaesto kolo Premijer lige otvoreno je jučer remijem Sarajeva i Rudara (1:1) na Koševu, a u drugom meču, koji je počeo danas u 13 sati, Tuzla City već vodi s velikih 3:0 protiv Leotara.

Poveli su domaći golom Krpića u 15. minuti, a sjajni Džafić je u 25. minuti povisio na 2:0. Nedugo nakon toga ponovo se zatresla mreža gostiju iz Trebinja, a strijelac trećeg gola bio je Mirzad Mehanović.

Uz to, u 21. minuti Tuzla City je imao veliku šansu, ali je Mehanović katastrofalno izveo penal.