Cesc Fabregas i Robin van Perise neće biti spremni za prvu utakmicu ove sezone Arsenala koju igraju protiv protiv Liverpoola.
Iako su obojica sudionika finala Svjetskog prvenstva trenirali zajedno sa ekipom, prijateljsku utakmicu protiv varšavske Legije su preskočili, a čini se da neće biti spremni do petka kada ih čeka vrlo zahtjevan ispit na startu Premiershipa.
"Zaostaju, i to mnogo, za drugima. Cesc će ići sa reprezentacijom Španije u Meksiko, pa neće ni moći trenirati. Vidjeću kako se stvari budu do petka razvijale. U ovome mi se trenutku obojica čine nedovoljno spremnima", rekao je trener Topnika Arsene Wenger.
"Fabregas se vraća ili u četvrtak navečer ili u petak. Nadam se da će Van Persie imati dobar trenažni proces ove sedmice, ali i u njegovom slučaju sumnjam u spremnost", kazao je Wenger.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Stvari se mijenjaju