Ana Maria Marković debitovala za reprezentaciju
Hrvatska igračica očarala fudbalski svijet svojom ljepotom: "Kopačke su mi draže od štikli"
Hrvatska reprezentativka Ana Maria Marković našla se u centru pažnje nakon minulih mečeva kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.
Ova 22-godišnja fudbalerka nastupila je za reprezentaciju Hrvatske u mečevima kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a u pobjedi protiv Armenije (4:0) uspjela je postići jedan pogodak.
Ana Maria se našla u centru pažnje fudbalske javnosti jer su mnogi oduševljeni njenom ljepotom, te su na društvenim mrežama poručili da je ona među najljepšim fudbalerkama trenutno na svijetu.
Ova Hrvatica je rođena u Zurichu, a inače često koristi priliku da posjeti Split. Odlučila je da igra za reprezentaciju Hrvatske, te je debitovala prije nekoliko dana u meču protiv Litvanije.
Ana Maria inače igra u dresu švicarskog Grasshopera u koji je stigla prošle godine, a u svom debiju za ovaj klub zabila je četiri gola u Kupu Švicarske.
Također, treba dodati da fudbal nije jedina stvar kojom se ova 22-godišnja fudbalerka bavi u svom životu.
Naime, ona se pored fudbala bavi marketingom i menadžmentom, a novac zarađuje i reklamiranjem proizvoda na Instagramu na kojem je prati skoro 50.000 ljudi.
Nedavo je izjavila da od malih nogu navija za Hajduk i da joj je jedina opcija bila da nastupa u dresu reprezentacije Hrvatske, te da je odbila ponudu da zaigra za Švicarsku.
Također, poručila je jednom prilikom da su joj kopačke dosta draže od štikli i da je fudbal njena prva ljubav.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Slijedi velika promjena
Rat, sramota i prazne tribine! Slavni klub odlazi iz Srbije: "U Beogradu više nećete igrati"
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Oglasio se poznati reditelj