Stradali u nesreći
Bh. nacija zavijena u crno: Poginula trojica mladih sportista
Stravična saobraćajna nesreća sa smrtnim posljedicama desila se sinoć u Bugojnu.
Nakon sudara dva vozila smrtno su stradale tri osobe, a do nesreće je došlo nešto iza 22 sata.
Prema nezvaničnim infromacijama u nesreći je učestvovalo pet osoba, a tri tragično stradale osobe su bile mlađe životne dobi.
Iako identitet žrtava još nije poznat nezvanične informacije govore da se radilo o mladim sportistima, a neki od njih su igrali fudbal u Radniku iz Donjeg Vakufa.
Uviđaj nesreće obavili su pripadnici PS Bugojno, a na mjesto nesreće odmah je izašao i kantonalni tužilac SBK.
Inače, u nesreći su učestvovala voziila Golf 2 i Fiat, a od siline udarca Golf 2 se okrenuo na cesti.
Gubitak tri mlada života je zaista tužna vijest, a za očekivati je da u narednim danima u SBK bude proglašena žalost.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Izjave nakon meča na Tušnju
Sloboda je slavila, ali suze Igora Jankovića nakon utakmice govore više od riječi
Ne želi igrati za Orlove
'Zvijer' od igrača rođena je u Beogradu, ali za Srbiju ne želi ni da čuje: "Ma, nema šanse"
Portugalac radi pogrešne poteze