Iako je najavljivano da će Asmir Begović braniti u duelu Liga kupa u kojem je Stoke City svladao Shrewsbury (2:1), našeg reprezentativca sinoć nije bilo na golu.
Otočki mediji pišu da je Begović nezadovoljan statusom u klubu odbio stati na gol, a menadžer Stoke Cityja potvrdio je ove informacije.
"Asmir me nazvao i rekao mi je da ne želi braniti jer nije psihički spreman. Smatram da je to neodgovorno prema klubu, mi ga plaćamo i on mora biti odgovoran", rekao je Pulis i dodao:
"Razgovarat ću danas sa Begovićem. Imamo mnogo navijača koji vole ovaj klub i ovo što je uradio Begović potpuno je uvrijedljivo za te ljude."
Naš reprezentativac več duže vrijeme se dovodi u vezu sa londonskim Chelseajem i ovim potezom je najvjerovatnije htio dati do znanja čelnim ljudima Stokea da ćeli otići, no Pulis kaže da ga uprkos svemu neće prodati.
"Nećemo ga davati u drugi klub zbog ovoga što je uradio. Dva kluba su pokazala interes za Begovića, ali njihove ponude nisu ni blizu naših procjena. Begović je dobar golman, a mi u svojim redovima želimo dobre igrače", zaključio je menadžer Stokea.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Obraćanje medijima u Plavom salonu