Plavi pobijedili Sarajevo

Veliko slavlje igrača i navijača nakon derbija: "Bit će Željo opet šampion..."

Endin Čaušević

Fudbaleri Željezničara na Grbavici su večeras slavili u gradskom derbiju protiv Sarajeva sa 2:0.

Željezničar je u 31. minuti uspio da povede sa 1:0 kada je Štilić centrirao iz kornera, a pogodak glavom zabio je Hodžić.

Domaći tim je pitanje pobjednika uspio da riješi u 89. minuti, a u centru pažnje našao se Ermin Zec koji je zabio nevjerovatan pogodak za konačnih 2:0.

Nakon što je sudija svirao kraj nastalo je veliko slavlje igrača i navijača Željezničara.

Navijači su znali kako da nagrade svoje igrače za pobjedu protiv najvećeg rivala, a Grbavicom je odjekivalo "Bit će Željo opet šampion".