Otvorio firmu
Bivši svjetski prvak bankrotirao i čistio toalete, sada stigao u BiH i pokrenuo posao
Mnogo je poznatih fudbalera koji nisu znali da vode računa o svom novcu pa su se doveli u situaciju da bankrotiraju.
Andreas Brehme je svojevremeno bio jedan od najboljih bekova svijeta, a sa reprezentacijom Njemačke je 1990. godine postao i prvak svijeta.
Brehme je tokom karijere između ostalih nastupao za Kaiserslaturen, Bayern i Inter uz osvojenih nekoliko prestižnih trofeja kao što su titule prvaka Njemačke i Italije.
Svojim golom je u finalu donio Nijemcima titulu prvaka svijeta, ali nakon što je okončao fudbalsku karijeru i počeo se baviti trenerskim poslom za njega su počeli problemi.
Prije osam godina je proglasio i bankrot jer nije bio u stanju da izmiruje svoje dugove, poslije čega je počeo raditi u kompaniji koja se bavi čišćenjem toaleta.
Izgleda da je Brehme u međuvremnu opet stao na noge pošto je danas stigao u Bosnu i Hercegovinu tačnije u Bihać gdje je otvorio ozvaničio otvaranje jedne kompanije koja se bavi psihološkom provjerom lica.
U firmi će se uglavnom provjeravati lica koja iz raznoraznih razloga u Njemačkoj ostanu bez vozačke dozvole prilikom čega će morati dokazivati sposobnosti za povrat dozvole ili njeno trajeno oduzimanje.
Na otvaranju kompanije bio je prisutan i potpredsjednik Saveza Irfan Durić, a najavljeno je da će Brehme u srijedu posjetiti NK Jedinstvo i stadion Pod Borićima.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Velika vijest iz Splita
A sada spektakl: Riješena je sudbina Ante Rebića, našao je pravo mjesto za renesansu?!
Fudbaler je ovog ljeta napustio Grbavicu
Nenad Lalatović pronašao pojačanje u redovima Željezničara?
Zvuči besmisleno, ali nekad može i spasiti život
Zna da mu režim neće ništa: Čim je došao u Srbiju Arnautović jednim potezom pokazao loš primjer
Prvi čovjek Crvene zvezde
Zvezdan Terzić priznao poraz za pregovaračkim stolom, moćan je samo u Srbiji: "On je tako želio"
Ne biraju se sredstva