Dosta je aktivno u Širokom Brijegu.
Tim sa Pecare sklapa igrački kadar za novu sezonu, a dva nova imena s ekipom su na pripremama.
Prvi je Brazilac Tadeei. Pomenuti fudbaler je ponikao u Marili, a igrao je još za Goianu, Goias, Circiumu, Aperacidense, Piracicaba, Gerroviara i Sao Joseense, a naš portal je ranije najavio njegov dolazak u redove kluba sa Pecare.
Novo ime na Pecari
Brazilac pred potpisom za Široki Brijeg
Tu nije kraj. Novo ime u Širokom Brijegu je Ilija Bagarić.
Pomenuti fudbaler igra na poziciji krila, a nosio je dres hrvatskog Dugopolja. Prije Dugopolja igrao je za Rudeš, Karlovac, drugi tim Dinama, kao i omladinske kategorije RNK Splita. Karijeru je počeo u HNK Tomislav.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Specijalni pred novom avanturom