Ostali bez pobjede u posljednjoj sekundi
Igrači Željezničara su stali pred navijače, a zatim je počelo da grmi
Željezničar je u trećem kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine remizirao sa Širokim Brijegom na Grbavici rezultatom 1:1.
Plavi su bez pobjede ostali u 95. minuti meča kada je Bože Vukoja pogodio za 1:1.
Veliko razočarenje vlada na Grbavici jer je Željo ostao bez tri boda u posljednim sekundama, ali navijači su igrače nakon utakmice pozdravili velikim ovacijama.
S tribina Grbavice i pred očima fudbalera odjekivalo je: "Volim te Željo, volim te Željo".
Željezničar nakon tri odigrana kola ima pet bodova. Oba domaća meča odigrali su bez pobjednika, a tri boda osvojili su u Mostaru kod šampiona Zrinjskog.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Onda je shvatila da nije realno