Tokom proteklih mjesec dana fudbaleri Stjarnana zaludili su svijet svojom proslavom golova.
Sve je počelo "pecanjem", pa je nastavljeno veslanjem, vožnjom bicikla, bacanjem bombe, no negdje je moralo stati.
U posljedenjem susretu Valur je rezultatom 5:1 svladao Stjarnan, a ono što je svakako bilo najzanimljvije na utakmici, je proslava trećeg gola Valura.
Arnan Geirsson zabio je treći gol za Valur i krenuo u sarkastičnu proslavu, bacio se na travnjak i počeo trzati kao riba na suhom, aludirajući tako na već sada legendarno "pecanje".
Stjarnan je zabio, ali proslava je izostala, a zbog čega? To možemo samo nagađati.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Šok za Banjalučane
Borac slavio u Andori, ali uzalud! Santa Coloma ide dalje!
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Čeka nas dosta uzbuđenja