Protiv Eintrachta

Čudesna majstorija Kimmicha otvorila novu sezonu Bundeslige

Haris Zilić

Bayern je fenomenalno otvorio novu sezonu Bundeslige.

Bavarci nakon 11 minuta igre vode u Frankfurut protiv Eintrachta rezultatom 0:2.

Nova sezona u Budnesligi počela je pravom majstorijom.

Kimmich je u petoj minuti izveo maestralan slobodan udarac, prevario golmana Trappa i doveo Bavarce u vodstvo od 0:1. Gol pogledajte OVDJE.

Šest minuta kasnije Bayern dolazi do drugog gola strijelac bio Pavard.

Nakon gola Pavarda i Eintracht je imao dobru priliku, međutim blokiran je pokušaj Sow.

Uzvratio je i Bayern preko Gnabrya koji pogađa vanjski dio mreže iz dobre pozicije.

Početak meča u Frankfurtu obećava spektakl, a možda bude i nova sezona Bundeslige upravo takva.