Travnjak u sjajnom stanju
U novom domu Tuzle City itekako sretni: "Ponosni smo, već u srijedu je prvi meč"
Tamo će igrati svoje domaće utakmice dok traju radovi na uređenju travnjaka na stadionu Tušanj u Tuzli.
Tuzlaci su sinoć pružili sjajnu partiju protiv FK Sarajevo (1:5) i pokazali da protiv Slobode na travnjaku koji je bio u veoma lošem stanju nisu imali svoj dan, uz otežavajuću okolnost koja se odnosila na stanje travnjaka.
Odlučili su se za Srebrenik gdje ih očekuju mnogo bolji uslovi, ali i 'pravi' domaćin.
Gradina trenutno nastupa u Prvoj ligi FBiH, te ima sjajan odnos sa premijerligašem iz Tuzle.
"FK Tuzla City od srijede u Kraljevskom gradu!
Obavještavamo javnost da je komisija za licenciranje danas boravila u Srebreniku i dala zeleno svjetlo za odigravanje utakmica m:tel Premijer lige na Gradskom stadionu na koji će već od srijede istrčati fudbaleri FK Tuzla City.
Kolektiv OFK Gradina je ponosan što će zbog jednog od najboljih travnjaka u državi imati priliku "ugostiti" naše prijatelje, a ovim putem pozivamo sve ljubitelje fudbala u Srebreniku da u nastavku sezone damo podršku tuzlanskom premijerligašu koji je sinoć furiozno savladao ekipu FK Sarajevo.
Kako će FK Tuzla City već od srijede odigrati svoju prvu utakmicu i to sa ekipom HŠK Posušje, Uprava i menadžment OFK Gradina im želi puno sportskih uspjeha, te želimo da se osjećaju, i na stadionu, i u gradu Srebreniku, kao kod svoje kuće!“, stoji u objavi OFK Gradina.
Tuzlaci tako zaostali meč igraju već naredne srijede kao domaćini, dok će za vikend u goste FK Željezničar.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ponovo je među Zmajevima
Bosz shvatio da je vrag odnio šalu, odmah je prišao Bajraktareviću, a ishod - neočekivan
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Blijedo izdanje Zmajeva