Emir Halilović postigao nevjerovatan gol

Velež i Posušje u Gabeli igraju meč 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

U 28 minuta igre viđena su već dva gola. Posušje je poveli pogotkom Tonija Jovića u 14. minuti, a u 28. minuti vidjeli smo pravo remek djelo Emira Halilovića.

Fudbaler Veleža spektakularnim je udarcem s nešto više od 20 metara pogodio same rašlje gola Posušja i izjednačio je rezultat na 1:1.

Ovo je bez dileme jedan od najljepših pogodaka u Premijer ligi Bosne i Hercegovine u prethodnih nekoliko godina i definitivno kandidat za najljepši gol sezone.

Iskusnom 32-godišnjem fudbaleru ovo je drugi pogodak ove sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Ekipe su današnji meč počele u ovim sastavima:

Velež: Bogdanović, Zvonić, Pršeš, Ovčina, Hasanović, Ikić, Halilović, Kvakić, Zajmović, Dejanović, Džanković.

Posušje: Kukić, Brković, Landeka, Krišto, Hanuljak, Begić, Jović, Pavković, Horić, Dadić, Krešić.