Fenomenalne odbrane

Burić je imao od koga učiti: Show Nebojše Grahovca protiv zvijezda PSG-a

Esmer Oštraković

Sjajnu utakmicu u okviru 10. kola Starligue odigrale su ekipe Chartresa i PSG-a, a pobjedu je ostvarila gostujuća ekipa sa 32:33.

Navijači su imali šta vidjeti na ovoj utakmici, a Chartres je pružio veliki otpor favorizovanom protivniku.

Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom gostujuće ekipe od dva razlike, a na pauzu se otišlo sa rezultatom 17:19 za PSG.

U drugom poluvremenu dosta bolja igra domaćih, ali su na kraju minimalno poraženi, a konačan rezultat bio je 32:33.

Susret je protekao u ujednačenoj borbi oba tima, a na kraju su više sreće, ali i znanja imali gostujući igrači.

Glavna priča na ovoj utakmici bio je bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Nebojša Grahovac, sa tri nevjerovatne odbrane.

Igrala se 44. minuta utakmice, a Grahovac je u jednom napadu napravio čak tri odbrane protiv zvijezda PSG-a.

Zaista je fenomenalno sve što je uspio uraditi i teško je objasniti kako je sve ovo pošlo za rukom Nebojši Grahovcu.

Na kraju, sve što možemo jeste uživati u sjajnim odbranama bivšeg reprezentativca Bosne i Hercegovine.