Veteran Manchester Uniteda, Ryan Giggs smatra kako je Luis Carlos Almeida da Cunha, poznatiji kao Nani, nasljednik Cristiana Ronalda u redovima Crvenih đavola.
36-godišnji veznjak tima sa Old Trafforda misli da Nani ima sve ono što je imao Ronaldo, te da samo treba malo više da radi.
"Mislim da je Nani spreman za sljedeći nivo. Često je bio igrač odluke, ali to mora malo češće biti. Ove sezone je namjestio sedam ili osam golova i postigao nekoliko, ali siguran sam da može još bolje i da će to on pokazati. Definitivno postaje ono što smo izgubili odlaskom Ronalda", kaže Ryan Giggs, dodavši:
"Udarci protiv Boltona i gol koji je postigao pokazuju da ima ono što je imao Ronaldo. Samo treba da daje više golova, 20-ak po sezoni i isto toliko da namjesti."
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Pomaže Rossonerima i van terena