Prvak Evrope, moskovski CSKA potpuno je izmjenio ekipu za narednu sezonu, a nakon Zorana Planinića, posljednji igrač koji je stigao u rusku prijestolnicu je Slovenac Erazem Lorbek (219, 84).
Najstariji iz košarkaške porodice Lorbek je u protekloj sezoni branio boje rimske Lottomatice uz 13,3 poena pos susretu u euroligaškim utakmicama. Lorbek je sjajno igrao i u italijanskoj ligi i stigao do finala gdje su Rimljani izkubili od Siene, ali i bilo je bilo dovoljno da aprivuče pažnju Ettore Messine koji ga je doveo u CSKA.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Opasnost od žutih kartona
Čak pet igrača mora biti super oprezno u San Marinu ili bi protiv Austrije mogli biti na tribinama!
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Nijemac brutalno iskren