Trener moskovskog Spartaka Valery Karpin rekao je da se njegova ekipa "prepala" londonskog Chelsea, koji je u Moskvi sinoć slavio sa 2:0.
Chelsea je poveo sjajnim golom Rusa Yurija Zhirkova, da bi konačnih 2:0 postavio veteran Nicolas Anelka.
Kaprin je nakon susreta rekao da se njegova ekipa prepala Chelsea u prvom poluvremenu, te da je kasnije bilo prekasno da se vrate u susret.
"Odigrali smo dva različita poluvremena. Pričao sam sa igračima na poluvremenu u svlačionici i shvatio da su se prepali Chelsea na početku. Primili smo dva gola u prvom dijelu, a kasnije je bilo jako teško nadoknaditi taj zaostatak protiv ekipe kakva je Chelsea", rekao je Karpin.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Nije se dugo čekalo na reakciju