Ruska teniserka Marija Šarapova i slovenački košarkaš Saša Vujačić, koji trenutno brani boje LA Lakersa, zaručili su se.
Ovu vijest potvrdili su agenti mladog para, a kako prenose američki mediji Vujačić je Šarapovu zaprosio u utorak u svojoj kući u Manhattan Beachu u Kaliforniji.
"Prosidba je bila staromodna. Morao sam to napraviti kao džentlmen. Bila je presretna. Odgovor je bio da, pa mislim da joj se prosidba svidjela", rekao je slovenački košarkaš.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Poznato lice mijenja Karija