Argentinac spreman za 10. kolo?

Tevez, ipak, lakše povrijeđen

Edmir Škorić

Predam se sumnjalo da će Carlos Tevez na dužu stanku zbog povrede u duelu njegova Cityja i Arsenala (0:3), Argentinac bi trebao biti u pogonu već za vikend, kada će City odmjeriti snage sa Wolverhamptonom.

Naime, Tevez je zamijenjen u osmoj minuti nastavka utakmice City – Arsenal (0:3), a po okončanju iste se požalio na bolove bedrenog mišića.



Strahovali su "nebesko-plavi" da se ne radi o težoj povredi razigranog argentinskog napadača, no otočki mediji pišu kako će 26-godišnjak  biti spreman već za subotu i utakmicu sa Wolverhamptonom.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.