Napadač Manchester Uniteda Michael Owen odsustovat će s terena najmanje tri sedmice nakon što je povrijedio tetivu.
Bivši engleski reprezentativac započeo je samo jednu utakmicu u ovoj sezoni. Nakon što se oporavio od povrede prepone jučer je trebalo da zaigra meč engleskog kupa protiv Wolverhamptona na Old Traffordu. No, ponovo se povrijedio zbog čega je propustio taj ogled, prenosi Eurosport.
"Nije dobro. Oporavio sam se od povrede prepona, trenirao sam sedmicu i spremao se za jučerašnji meč. No, uslijedila je druga povreda. Nažalost, morat ću da pauziram još nekoliko sedmica. No, to se u nogometu događa, svi se ponekad povrijede. Nadam se da ću se vratiti snažniji nego ikada", kazao je Owen.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Srbija sutra igra protiv Latvije