Kriza rezultata donijela trenersku promjenu u Konjicu
Mulalić odradio prvi trening u Igmanu, Pecara prvi izazov
Edis Mulalić se vratio u Premijer ligu naše zemlje.
Naime, FK Igman Konjic se nakon krize rezultata razišao sa Dženisom Ćosićem i on je napustio Konjic.
Na njegovo mjesto stigao je Mulalić koji je posljednji angažman imao u FK Željezničar i sigurno je motivisan te željan novih izazova.
Mulalić je danas odradio prvi trening što je klub iz Konjica i potvrdio uz fotogaleriju.
Svjestan je temperametni stručnjak da se ekipa mora 'probuditi', te je već krenuo u posao.
Debi će imati u nedjelju kada će Igman u goste Širokom Brijegu koji je u seriji od dva vezana poraza.
Kada je Ćosić u pitanju, iz Igmana su kazali da je on odbio da bude pomoćnik Mulaliću i on će tako napustiti klub u kojem je stigao sa Husrefom Musemićem.
Musemić je vodio Igman, a zatim se povezivao sa FK Sarajevo i činilo se da je sve završeno, no nije se vratio na Koševu.
Tada se razišao sa Igmanom, a desilo se to krajem sedmog mjeseca ove godine.
Povjerenje je dobio Ćosić, no loši rezultati su mu presudili.
Igman nakon devet kola ima samo devet bodova, tačnije tri pobjede. U posljednjih pet utakmica čak četiri puta su poraženi.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Pomaže Rossonerima i van terena