Šipovac odlučio da ide
Nakon Tonija Jovića Vlado Jagodić ostao bez još jednog fudbalera
Nakon što je prije nekoliko dana Toni Jović odlučio da ode iz Sloge, njegovim stopama krenuo je i Danilo Šipovac.
Naime, ovaj krilni napadač dogovorio je sa upravom Sloge sporazumni raskid saradnje, te će u nastavku sezone igrati u nekom drugom klubu.
On je u Slogu stigao na početku sezone, ali je odlučio da sada aktivira klauzulu po kojoj može otići iz kluba bez obeštećenja.
Još uvijek nije poznato gdje će nastaviti svoju karijeru, ali sigurno je da će to biti ekipa koja igra napadački fudbal.
Vrijedi dodati i to da upravo Šipovac drži rekord po ostvarenoj brzini na terenina u Premijer ligi BiH.
On je u jednom sprintu, dok je još bio fudbaler Zrinjskog iz Mostara, trčak čak 35.98 kilometara na sat.
Kada je riječ o njegovim nastupima za Slogu, on je odigrao 15 utakmica u dresu ovog kluba, te je postigao jedan gol i upisao jednu asistenciju.
Svoju karijeru Šipovac je započeo u Krupi, odakle je kao posuđen igrač bio u Leotaru, a zatim je upravo iz Krupe otišao u Zrinjski.
Poslala ga je ekipa Zrinjskog na posudbu u Koper, a zatim i u Leotar, a onda je kao slobodan igrač stigao u Slogu.
Sada je ponovo postao slobodan igrač, te će svoju karijeru nastaviti u nekom drugom klubu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Press konferencija nakon utakmice u San Marinu
Barbarezu su pojedini igrači izmamili osmijeh na lice: "Neke stvari moramo ranije raditi"
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Orlovi došli do velika tri boda