Prijateljska utakmica

Petrović uigrava ekipu - Tuzla City slavila protiv Dečića

Esmer Oštraković

Nakon što su prije nekoliko dana poraženi od Levskog, ekipa Tuzla Cityja danas je ostvarila pobjedu protiv Dečića.

U sjajnoj utakmici viđena su tri gola, a Tuzla City na kraju je ostvarila pobjedu sa 2:1.

Jedan od klubova koji svoj glavni dio priprema obavlja u Turskoj je upravo Tuzla City, a Slavko Petrović radi sve kako bi što bolje uigrao svoju ekipu.

Igrala se 21. minuta kada je Tuzla City stigla do vodstva, a strijelac gola bio je Mašović.

Do kraja prvog poluvremena gosti su postigli gol, te se na odmor otišlo pri rezultatu 1:1.

Na otvaranju drugog poluvremena Pantelić postiže pogodak koji je na kraju odlučio pobjednika ove utkamice.