Večeras su odigrane dvije zaostale utakmice u francuskom Le Championnatu. Valenciennes i St. Etienne odigrali su 1:1, a bez golova je okončan duel Marseillea i Rennesa.
Vodeći Marseille nije uspio pobjedom zakovati svoju poziciju na vrhu, a ove sezone senzacionalni Rennes uspio je sačuvati mrežu netaknutom na Veledromeu (0:0). Ove sezone je dosta gusto u vrhu tabele, pa je tako Rennes pobjedom mogao otići i na čelnu poziciju.
Valenciennes je na svom terenu odigrao 1:1 sa St. Eitenneom. Poveli su gosti preko Rivierea u 15. minuti, ali je Valenciennes poraza spasio Danic golom u 76. minuti.
Zaostale utakmice Le Championnata:
Valenciennes - St. Etienne 1:1 (Danić 76/ Riviere 15)
Marseille - Rennes 0:0
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Ni on nije mogao zadržati emocije