Incident nakon finala u Atini
Hrvatski reprezentativci se tukli u noćnom klubu, postoji i snimka
Hrvatski košarkaši nastupali su u grčkom Pireju na kvalifikacijskom turniru za Olimpijske igre. Igrali su u finalu, ali su u dvorani Mira i prijateljstva poraženi od Grčke.
Hrvatska je imala velike planove, htjela se plasirati na Olimpijske igre u Parizu, ali ipak imala je prevelik zalogaj pred sobom. Izabranici Josipa Sesara plasirali su se u polufinale, ondje savladali teškom mukom Dominikansku Republiku, ali Grčka je bila prejaka.
Tako će Grci put Olimpijskih igara, dok će iste hrvatski košarkaši pratiti putem malih ekrana. A dan nakon što su izgubili finale, osvanuli su snimci na kojima su hrvatski reprezntativci Dario Šarić i Ivica Zubac.
Oni su se fizički sukobili s nepoznatim ljudima, a to se navodno dogodilo u jednom noćnom klubu u Atini, mada nije poznato otkud nekoliko sati nakon izgubljenog finala igrači Hrvatske u izlasku.
U objavama se navodi da su u sukobu sudjelovali Zubac, Šarić i "još neki hrvatski košarkaši", a navodno su se sukobili s nekoliko lokalaca. Na jednoj fotografiji vidi se kako Zubac na koljenu ima krvi. Daljnju eskalaciju sukoba navodno su spriječili izbacivači.
Postoji i snimak tučnjave, koji je u posjedu određenih medija, ali još nije objavljen na internetu.
Index.hr je kontaktirao Hrvatski košarkaški savez i sekretara HKS-a Josipa Vrankovića, koji je rekao da prvi put čuje za to i da je zatečen te da trenutno nema nikakav komentar.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ne žele ga gledati u Kataru