Derbi 9. kola Prve lige FBiH za rukometašice odigrat će se sutra sa početkom u 13 sati, a sastat će se Krivaja i Turbina iz Jablonice.
Duel je to drugoplasirane ekipe Turbine i četvrtoplasirane Krivaje koja ima samo bod manje od svojih protivnicia iz Jablanice.
Krivajašice su u dosadašnjem dijelu takmičenja pokazale izuzetnu borbenost, što dokazuje i pet pobjeda. No, naravno, nikako ne treba potcijeniti gostujuću ekipu koja u ovu utakmicu ulazi sa pet nanizanih pobjeda (5-0-0), ali i sa dvije utakmice manje.
Svi parovi 9. kola:
VISOKO: Bosna - Grude
KONJIC: Neretva - Hadžići
BUGOJNO: Iskra - Bihać
ZAVIDOVIĆI: Krivaja - Turbina
ILIDŽA: Hrasnica - Travnik
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Zanimljivo viđenje situacije
Pobjegao iz Beograda, pa je imao šta da kaže o Zvezdi i Srbiji: "U Novom Pazaru su ljudi stalno..."
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Tvrde srpski mediji